Tiny Tales: Heart of the Forest

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.35 GB
  • Version 4.2 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Firma Artifex Mundi
Bambaşka diyarlarda bambaşka bir dünya da oyun oynamak istiyorsanız Tiny Tales Heart of the Forest oyununu oynamalısınız.

Bambaşka diyarlarda bambaşka bir dünya da oyun oynamak istiyorsanız Tiny Tales Heart of the Forest oyununu oynamalısınız.

Tiny Tales: Heart of the Forest macera oyunu Artifex Mundi stüdyosu tarafından geliştirilmiş mobil platformda oynanan oyunlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda tam anlamıyla bir cennetin içerisine giriyorsunuz fakat burayı bulmak ve içine girmek hiç de sandığınız kadar kolay değil. 

Tiny Tales: Heart of the Forest oyunu mobil cihazınızı kasacak derece de bir alanı kaplamamaktadır yani mobil cihazınıza zarar vermez. Oyunun hikayesini tamamlamak için büyülü bir atmosfer ve muhteşem karakterler kullanılan Tiny Tales: Heart of the Forest oyununu sizde mobil cihazınıza indirin. Oyundan bir an bile sıkılmayacaksınız aksine her geçen gün oyuna daha da bağlanacaksınız. Oyunda tek bir mekanda yer almıyorsunuz, 36 adet mekan bulunuyor heosine de seyehat etme şansın var, dilediğin gibi gezinebilirsiniz.

 Tabletler ve telefonlar için optimize edilmiş üst düzey, kapsamlı Tiny Tales: Heart of the Forest oyununa sizde sahip olmak istiyorsanız tek tık ile mobil cihazınıza indirebilirsiniz. 

Tiny Tales: Heart of the Forest indir
DİĞER SÜRÜMLER